Objednávka online rýchlokurzu

NEMČINA PRE ZAČÍNAJÚCE  OPATROVATEĽKY

 

 

 

Uvádzacia cena rýchlokurzu je 29 eur. Neskôr sa bude cena zvyšovať na dvojnásobok.

 

Ak máte záujem si zakúpiť rýchlokurz za výhodnú uvádzaciu cenu, vyplňte, prosím formulár nižšie a kliknite na tlačidlo: "ODOSLAŤ"

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

 

Vaše osobné údaje (meno, telefón, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem ich spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov (TU), ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. 

 

Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na email: marta.kluchova@gmail.com

alebo mi pošlite SMS na číslo: 0907667160.

Kontaktovať ma môžete tiež na facebooku:

DENNÍK OPATROVATEĽKY/DENNÍK MAMY

alebo Instagrame: marta.kluchova.dennik.opatrovatelky

 

Ako bude kurz prebiehať:

Študuje sa online, formou samoštúdia, ale po celý čas budete mať moju podporu vo facebookovej skupine.

Po zaplatení za kurz vám na email odošlem prístupevé údaje do kurzu. 

Kurz sa skladá z 3 modulov a každý modul je rozdelený do 5 lekcií. Nová lekcia sa vám otvorí vždy raz za dva dni. Keď si lekciu naštudujete a vypracujete zadané úlohy, môžete (nemusíte) ich nazdielať v uzavretej fb skupine,

Kurz trvá jeden mesiac, ale pokiaľ by bolo tempo na vás príliš rýchle, môžete si ísť vlastným tempom a učiť sa lekcie v intervaloch, aké vám vyhovujú,

Prístupy ku kurzu vám zostanú navždy.

 


 

RECENZIE

P. Marta, ďakujem vám krásne za vašu ochotu, že ste sa takto detailne pohrali s týmto jasným a zrozumitnym návodom a kurzom. Vďaka za vašu božskú trpezlivosť a lásku, s ktorou ste to pre nás robili. Veľká vďaka vám patrí za to. Teším sa, že niekomu záleži na tom, aby sme sa mohli posunúť dalej, klobúk dolu pred vašou tvorivosťou. Teším sa na ďalší kurz.
Emília Tencerová
P. Marta ĎAKUJEM. Že som mala možnost sa zúčastnit kurzu posunulo ma to ďalej. Odporúčam každému .
Katarína Vasilková
Ďakujem pani Marte za kurz,nič by som tam nemenila,pekne všetko za radom, slovíčka,vety,naozaj ktoré opatrovateľka na začiatku asi.Napisaná aj výslovnosť ,pre tých ,ktorí sa nemčinu ešte neučili.Pekne sa s tým pani pohrala.Veľké ďakujem .Akurát to lepšie narvať do mojej hlavy ,ale ako prízvukovala pani Marta,hovoriť a hovoriť
Iveta Dovalová
Ja som teraz na 9.lekcii, vždy sa normálne teším na ďalšiu,čo tam bude. Len mi tam trošku chýba viac vysvetlenia ohľadne časovania vo vetách ten slovosled. Inak super, dik.
Alena Slahučková
Kurz mi velmi pomohol, nevedela som Ako zacat s nemcinou. Vacsina kurzov Je o vseobecnej nemcine. Ale na opatrovatelsku pracu su potrebne specificke slova.
Jana Eľková