Život opatrovateľky nie je len o opatrovaní

Žijeme turnusovým životom. Pol života v zahraničí, pol života doma. Dvojitý život opatrovateľky môže byť vyplnený aj činnosťami celkom neopatrovateľskými. Nech sa páči, inšpirujte sa :)

VÁŠ OPATROVATEĽSKÝ PRÍBEH

Každá opatrovateľka by mohla písať príbehy. Naša práca je krásna, no nedocenená a často krát aj nepochopená. Preto o nej treba písať. Opatrovateľstvo je najhoršie platené odvetvie a to nie len u nás, ale aj v západných krajinách, preto tam robia opatrovateľky väčšinou ženy z východného bloku.  Čím viac opatrovateliek napíše a pošle do sveta svoj príbeh, tým viac sa o nás bude vedieť a tým skôr sa bude môcť v tejto profesii niečo zlepšiť.

Napíšte mi  váš opatrovateľský príbeh

VIAC TU

Ženy ve světě

Prostřednictvím našich osobních příběhů pomáháme i ostatním roztáhnout křídla a rozletět se do světa za svými sny. Ukazujeme cesty, jak to udělat a to co nejšikovněji. U nás vždy najdete bezpečný ostrůvek v rozbouřených vodách.

Předáme Vám postup, jak se dostat do zahraničí, připravit se před odjezdem, s orientací v dané zemi a mnoho dalších užitečných informací. Víme, že je důležitá psychická stránka věci a proto se na ni zaměřujeme.

Vaše průvodkyně světem Marta  §  Adéla

Online kurz interiérového dizajnu

Ako opatrovateľka žijem polovicu roka v cudzom byte v inej krajine. Preto veľmi dobre viem, aké je dôležité, vracať sa do pekného a harmonického domova. Ako taký domov vytvoriť? To vás v online kurze INTERIÉROVÉHO DIZAJNU s radosťou naučí Slávka Ramsová, ktorá sa návrhmi interiérov venuje už niekoľko rokov. Tento kurz vám vrelo odporúčam.