
Domov je tam, kde nám je dobre
Niekedy sedíš v cudzej kuchyni v Rakúsku…a zrazu si uvedomíš zvláštnu vec. Že sa tam cítiš pokojnejšie než doma. Nie preto, že by si nemala rada svoju rodinu.Ale preto, že človek si po čase začne vytvárať vzťah aj k miestam, kde žije, pracuje, oddychuje, plače aj vstáva do ďalšieho dňa. A opatrovateľky často žijú medzi dvoma svetmi: jedným doma druhým...
Celý článok



